Skip to content

Obecní správa města Kreischa

Dresdner Straße 10
D-01731 Kreischa

Tel. +49 (35206) 209-0
Fax +49 (35206) 209-28
E-Mail: post@kreischa.de

 


 

Úřední hodiny

Po 9.00 – 12.00  13.00 – 15.00
Út 9.00 – 12.00  13.00 – 18.00
St zavřeno
Čt 9.00 – 12.00  13.00 – 16.30
zavřeno

 


 

Kontakt

Starosta
Frank Schöning
Místnost 208
Tel. 209-25
Mobil +49 (172) 3650262
E-Mail: frank.schoening@kreischa.de 

Sekretatiát
Iris Ebert
Místnost 207
Tel. 209-17
E-Mail: iris.ebert@kreischa.de 

 


 

Odbor finanční u správní odbor

tajemník / správní odbor / hospodaření / pojištění / požární ochrana 
Ralf Lucas 
Místnost 205
Tel. 209-24
Mobil +49 (172) 3650263
E-Mail: ralf.lucas@kreischa.de 

Obecní pokladna / ztráty a nálezy
Maria Dugas
Místnost 214
Tel. 209-32
E-Mail: maria.dugas@kreischa.de 
 
Nemovitosti / Domácnosti / Organizase zasedání
Heike Götzelt
Místnost 214
Tel. 209-35
E-Mail: heike.goetzelt@kreischa.de  
 
plánování hospodaření
Sarah Lehmann

Místnost 206
Tel. 209-23
E-Mail: sarah.lehmann@kreischa.de

Styk s veřejností / Cestovní ruch
Anja Muntau
Vereinshaus
Tel. 209-90
E-Mail: anja.muntau@kreischa.de 
 
Knihovna
Heidrun Haschke
Vereinshaus
Tel. 209-90
E-Mail: bibliothek@kreischa.de  

 


 

Odbor stavební u servis pro občany

tajemník / podnikový ředitel KWA
Tino Preikschat
Místnost 204
Tel. 209-22
Mobil +49 (172) 5605722
E-Mail: tino.preikschat@kreischa.de  
 
Pozemní stavby / sanace / hlubinné stavby / Silniční stavitelství / kanalizační práce KWA
Anja Groß
Místnost 104
Tel. 209-26
E-Mail: anja.gross@kreischa.de
 

Petra Kutschank
Místnost 104
Tel. 209-15
E-Mail: petra.kutschank@kreischa.de
 
Přihlašovací úřad / Civilní úřad / Sociální / odbor živnostenský / pohostinství
Daniela Strauß
Místnost 107
Tel. 209-29
E-Mail: daniela.strauss@kreischa.de 

Sociální / odbor bytů a výstavby
Marianne Rietzel
Místnost 107
Tel. 209-21
E-Mail: marianne.rietzel@kreischa.de

odbor životního prostředí / Personální úřad
Jana Stamm
Místnost 202
Tel. 209-20
E-Mail: jana.stamm@kreischa.de 

Příspěvkové organizace / účetnictví KWA
Rosmarie Meire
Místnost 110
Tel. 209-13
E-Mail: rosmarie.meire@kreischa.de  

správa silnic / veřejný pořádek / odbor výkonu trestu / poplatky KWA / Přihlášky na zpracování odpadu
Kathleen Berndt
Místnost 203
Tel. 209-19
E-Mail: kathleen.neubert @kreischa.de

 


 

Topenář / staveniště
Frank Dugas
Tel. +49 (35206) 21811
Mobil +49 (172) 2705019
Fax +49 (35206) 21811
E-Mail: frank.dugas@kreischa.de 
 
Odpadní voda / čistička
Tel. +49 (35206) 22994
Mobil +49 (172) 3507605
Fax +49 (35206) 31941

 


 

Tisňová linka policie: 110
Hasiči / Záchranná služba: 112
Přeprava nemocných: +49 (3504) 19222

Kontakt

Obec Kreischa
Dresdner Straße 10
D-01731 Kreischa
Tel: +49 35206 209-0
Fax: +49 35206 209-28
E-Mail: post@kreischa.de